Zmiany personalene w Zarządzie OSP Woźniki oraz podziękowanie dla odchodzącego PrezesaDodano:

Zarząd oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach pragną poinformować
o zmianach personalnych w składzie zarządu naszej jednostki.

Z dniem 31.12.2023 swoją rezygnację z funkcji Prezesa oraz członka zarządu złożył dh Krzysztof Nowacki. Decyzją obecnego zarządu nowym Prezesem został wybrany dh Piotr Bułka, pełniący do tej pory funkcję gospodarza – zastępcy naczelnika, zaś do zarządu w miejsce odchodzącego dh Krzysztofa został powołany dh Piotr Nawrotek na stanowisko gospodarza – zastępcy naczelnika.

Zmieniony zarząd będzie pełnił swoje obowiązki w tym składzie do końca swojej kadencji.

Tym samym chcemy w imieniu Zarządu oraz wszystkich druhów OSP Woźniki złożyć serdeczne podziękowania dh Krzysztofowi Nowackiemu za ponad 14 lat pełnienia funkcji Prezesa i członka zarządu. Za wszystkie sukcesy, które swoją ciężką pracą, wytrwałością i uporem z pomocą wielu osób osiągnął na rzecz naszej jednostki i lokalnego społeczeństwa. Był to czas intensywny pod względem zdarzeń, różnorakich projektów społecznych, współpracy z różnymi instytucjami, współorganizacji wielu wydarzeń, ćwiczeń, szkoleń, egzaminów, zawodów sportowo-pożarniczych, konkursów wiedzy, pracy z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, wspólnych prac przy jednostce, spotkań, inwestycji, pozyskiwania sprzętu, środków finansowych, a przede wszystkim pozyskaniu dwóch fabrycznie nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych. Zawsze mogliśmy liczyć na dobre słowo, pomoc i wspólnie rozwiązywać problemy, jeżeli się jakieś pojawiły. Niestety nadszedł czas, kiedy dh Krzysztof postanowił zakończyć pewien etap, złożyć rezygnację i przekazać pałeczkę Prezesa w młodsze ręce. Dziękujemy za wszystko. Nie rozstajemy się na stałe, gdyż dh Krzysztof potwierdził i uświadomił nas, że w dalszym ciągu będzie uczestniczył czynnie w życiu jednostki oraz brał udział w zdarzeniach do jakich przyjdzie nam być zadysponowanym.  Życzymy spokoju i odpoczynku od zadań „papierkowych” i organizacyjnych jakie towarzyszyły funkcji Prezesa, oraz samych sukcesów podczas wspólnych działań ratowniczych i innych wspólnych inicjatyw, a także poza jednostką.