Zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2009Dodano:

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2009

Dnia 20.02.2010 odbyło się w naszej jednostce OSP zebranie sprawozdawcze za rok 2009. Na zebraniu członkowie przyjęli sprawozdania za rok 2009 oraz informację o ilości interwencji naszych strażaków w akcjach. Ogółem strażacy wyjeżdżali 76 razy w tym pożary-20, miejscowe zagrożenia-53, alarmy fałszywe-3. Następnie po otrzymaniu informacji o złożeniu rezygnacji na ręce Pana Burmistrza przez Prezesa OSP dh.K.Skrobek oraz Naczelnika dh.D.Tyrol, Komisja Rewizyjna złożyła wniosek o przekształcenie zebrania w sprawozdawczo-wyborcze. Wobec zaistniałej sytuacji został wybrany nowy Zarząd OSP oraz Komisja Rewizyjna w następującym składzie:

Prezes: Nowacki Krzysztof

Naczelnik: Ciba Piotr

Sekretarz: Ciba Patrycja

Gospodarz: Nawrotek Piotr

Skarbnik: Grzelczak Paweł

Członkowie zarządu: Słota Szczepan, Filipczak Czesław, Skuła Adam, Mozal Marcin

Na zebraniu wybrano również komisję rewizyjną w składzie:

Przewodniczący: Kramarczyk Jerzy

Członkowie: Bułka Marcin, Kawa Janusz, Mazur Tomasz