Dodano:

22.03.2011 w Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Woźnikach miały miejsce miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom'' w których wzięło udział 17 uczniów szkół podstawowych ,gimnazjów oraz liceum z naszej Gminy. W grupie młodzieży szkoły podstawowej zwyciężył Robert Skiba- Lubsza, drugie miejsce zajął Mariusz Adamus-Ligota Woźnicka, a trzecie Izabela Opiełka - Ligota Woźnicka. Klasyfikacja uczniów szkół gimnazjalnych jest następująca: zwyciężył Michał Nowacki -Woźniki, drugie miejsce zajął Wojciech Kabuz - Psary, a trzecie Marcin Badura - Psary. Kolejność najstarszej grupy licealistów to: pierwsze miejsce Magdalena Kocyba, drugie Dawid Nowak, a trzecie Dariusz Sitek wszyscy z LO Psary Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a pozostali uczestnicy pamiątkowe statuetki strażaka.

 

Zdjęcia w galerii.

< Wstecz