Turniej "EUROfutsal 2012"Dodano:

W dniu 20.05.2012 w hali sportowej w Woźnikach odbył się turniej halowej piłki nożnej "EUROfutsal 2012". Organizatorami turnieju byli Ochotnicza Straż Pożarna w Woźnikach, Sekcji Piłki Siatkowej w Woźnikach oraz Gimnazjum w Woźnikach. Do udziału w turnieju zgłosiły się cztery drużyny: "Tsunami", "Jarzębina", "Woźniczanka" wszystkie trzy z Woźnik oraz drużyna "Osadnik" z Psar. Po zaciętych pojedynkach pomiędzy drużynami zostali wyłonieni zwycięscy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna "Jarzębina " z Woźnik. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna "Osadnik" z Psar. Trzecie miejsce zajęła drużyna "Tsunami", a czwarte "Woźniczanka" obydwie drużyny z Woźnik. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w turnieju, walkę fair play oraz już dziś zapraszają na następny.