Wizyta przedszkolaków w naszej jednostce 2013r.Dodano:

Coroczna wizyta przedszkolaków w naszej strażnicy miała miejsce 8 maja. Dzieciaki zwiedziły nasz obiekt, zapoznały sie ze sprzętem jaki posiadamy. Jednak wszyscy oczekiwali na finał, czyli przejażdżkę samochodami pożarniczymi do przedszkola. Tam odbyła sie dalsza prezentacja sprzętu wraz z polewaniem wodą. Następnie dzieciaki zaśpiewały piosenki oraz wręczyły nam kwiaty oraz dyplomy z podziękowaniami. Było to udane przedpoludnie dla nas i dla przedszkolaków, kiedy to mogliśmy zawrzeć nowe znajomości. Dziękujęmy Wam mali przyjaciele, za tak miłe przyjecie nas w waszym przedszkolu oraz dyrekcji wraz z wychowawcami za pamięć i przygotowanie programu artystycznego który nam przedstwiliście. Niech tradycja corocznych naszych spotkań będzie kontynuowana przez dalsze lata. Może za kilkanascie lat wy jako dorośli, w dodatku strażacy OSP Woźniki będziecie odwiedzać woźnickich przedszkolaków i wspominać te dzisiejsze czasy. Serdecznie Wam DZIĘKUJEMY!!!

 

Zdjęcia w dziale GALERIA!!!

< Wstecz