Wizyta przedszkolaków w jednostce OSP Woźniki 2014r.Dodano:

W dniu 5 maja w naszej jednostce miała miejsce coroczna wizyta przedszkolaków. Na początku dzieci wraz z opiekunami i strażakami pozowali do pamiątkowego  zdjęcia. Następnie obejrzano pomieszczenia jednostki oraz przetestowano sprzęt łączności radiowej. Następnie wraz z dzieciakami strażacy udali się do przedszkola.  Tam odbyła się dalsza część wizyty. Dzieci wyrecytowały wierszyki oraz zaśpiewały piosenkę o strażakach. Druhowie otrzymali kwiaty oraz dyplomy. Zaprezentowaliśmy  sprzęt znajdujący się na samochodach, którym posługują się strażacy w czasie prowadzenia akcji ratowniczych. Była to miła i radosna wizyta, która na długo zapadnie każdemu w pamięci. Serdecznie dziękujemy  Wam mali przyjaciele oraz Wam wychowawcy za pamięć, program artystyczny, gościnność i miłą atmosferę. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Strażacy OSP Woźniki.

Zdjęcia w dziale GALERIA!!!