VIII Turniej Piłki Nożnej Halowej 7.12.2014rDodano:

VIII Turniej Piłki Nożnej Halowej 7.12.2014rW dniu 7 grudnia 2014 w hali sprotowej w Woźnikach odbył się już ósmy Turniej Piłki Nożnej Halowej, organiozwny przez Sekcje Sportową, Ochotniaczą Straż Pożarną w Woźnikach oraz Gimazjum w Woźnikach. Turniej został dofinansowany przez Gminę Woźniki. W Turnieju wzięło udział 12 drużyn, które były podzielone na 3 grupy, razem 84 uczestników. W Woźnikach gościliśmy zawodników z Tarnowskich Gór, Gliwic, Katowic, Woźnik, Psar i Kamieńskich Młyn. Sędzią zawodów był Sebastian Król. Rozgrywki trwały od godzniny 10 do godziny 17, a zwycięsca zawodów została drużyna MaJaWoDa+ z Tarnowskich Góry wyprzedzając drużynę Dzikusów z Woźnik oraz drużynę Osadnik z Psar. Dziękujemy wszytkim zawodnikom biorącym udział w rozgrykach, sponsorom oraz organizatorom. Więcej informacji i zdjęć na facebookowym funpageu OSP Woźniki-Sekcja Sprotowa link: https://pl-pl.facebook.com/ospwoznikisekcjasportowa .

 

Zdjęcia w dziale GALERIA!!!

< Wstecz