Mini zawody naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarnieczej 8.12.2014rDodano:

Mini zawody naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarnieczej OSP Woźniki 8.12.2014r

Dnia 8 grudnia 2014 zostały zorganizowane mini zawody dla naszych młodzieżowych drużyn pożaniczych. Młodzież i dzieci zostały podzielone na dwie grupy starszą i młodszą i tak startowały do toru przeszkód ustawionego w naszej woźnickiej hali sportowej. Pokonywanie poszczególnych przeszkód to również doskonalenie swoich umiejetności potrzebnych w sportach pożarniczych. Wszyskie konkurencję były wykonywane pod nadzorem opiekunów MDP Marcina B. Mateusza G. oraz Piotrka B. Na zakończenie ten sam tor pokonali opiekunowie dopingowani przez swoich podopiecznych. Zabawa był przednia, a po zakończonych zmaganiach wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody. Serdeczne podziekowanie dla Pani Dyrektor Gimnajum Jolanty Ordon za udostępnienie hali. Zadanie było dofinasowne z dotacji Gminy Woźniki.

Zdjęcia w dziale GALERIA!!!