Zebranie spraw.-wyb. OSP Woźniki za rok 2014.Dodano:

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2014 w OSP w Woźnikach.

W sobotę 21.03.2014 r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2014. Na zebranie zostali zaproszeni Burmistrz Woźnik a zarazem Prezes ZGOSP w Woźnikach A.Cichowski, Komendant PSP w Lublińcu st.bryg.mgr inż M.Chrząstek, Komendant ZGOSP dh F.Kowalski, Przewodniczący Rady Miejskiej H.Gorol, Radny Woźnik G.Mośny, członkowie OSP Woźniki oraz drużyny młodzieżowej. Po odczytaniu wszystkich sprawozdań walne zebranie członków udzieliło zarządowi absolutorium za rok sprawozdawczy.

Następnie głos zabrali przybyli goście. W dalszej części zebrania przeprowadzono wybory oraz głosowanie do nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. Do zarządu kadencji 2015-2019 zostali wybrani dh K.Nowacki, dh P.Nawrotek, dh K.Nawrotek, dh M.Gamza, dh Sz.Słota, dh Cz.Filipczak, dh M.Górniak, dh M.Bola, dh T.Mazur. Do komisji rewizyjnej zostali wybrani dh Z.Myrcik, dh J.Kawa oraz dh P.Długaj. Nowo wybrany zarząd przedstawił plan działalności oraz plan finansowy na rok 2015. W trakcie zebrania wręczono również brązowe odznaki dla MDP M. Nicpoń oraz P. Skrobek , za wysługę 5 lat dh M.Bola, dh M.Gamza, dh J.Długaj. Za wysługę 10 lat dh M.Górniak, dh T.Mazur, 30- lecia dh J.Kidawa oraz 35-lecia dh Cz.Filipczak. Wręczono równie medale za zasługi dla pożarnictwa srebrny dh J. Kidawa oraz złoty dh Sz.Słota. W poczet członków honorowych OSP Woźniki przyjęto dh Jerzego Kramarczyk. Po odczytaniu i przyjęciu uchwał zebranie zakończono.