WIELKI SUKCES NASZYCH DRUHÓW !!!Dodano:

W niedzielę 13 września drużyna naszych strażaków brała udział w zawodach pożarniczych Gminy Woźniki organizowanych przez OSP Kamieńskie Młyny. Po zaciętej walce w sztafecie oraz bojówce zwyciężyliśmy. Zwycięstwo w Gminie pozwoliło nam wystapic w zawodach powiatowych organizowanych przez Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu. Zawody odbyły się 20 września 2015 roku na stadionie sportowym  w Herbach. W zawodach powiatu lublinieckiego wzięło udział 7 jednostek straży pożarnych w grupie seniorów oraz drużyny żeńskie oraz drużyny młodzieżowe. Po walce w dwóch konkurencjach zwycięstwo odniosła drużyna naszej jednostki wyprzedzając OSP Kochanowice oraz OSP Kośmidry. Jest to pierwszy sukces na szczeblu powiatowym naszej jednostki. Protokół z zawodów oraz cała klasyfikacja na stronie www.straz-lubliniec.pl oraz w  galerii  lubliniec.naszemiasto.pl . Zdjęcie drużyny zwycięskiej  oraz wiele innych zdjęć z zawodów już wkrótce.