Tytuł mistrza obroniony!!! Gminne zawody Lubsza 2017r.Dodano:

W niedzielę 25 czerwca strażacy naszej jednostki brali udział w zawodach pożarniczych Gminy Woźniki organizowanych w Lubszy. Po walce w dwóch konkurencjach drużyna OSP Woźniki obroniła tytuł mistrza. Zaraz za nami uplasowały się drużyny OSP Kamienica oraz OSP Babienica. Na zawodach na szczeblu powiatowym naszą gminę będą reprezentować dwie jednostki. OSP Woźniki jako broniący tytułu mistrza powiatu oraz OSP Kamienica.

Zdjęcia można zobaczyć w dziale GALERIA!!!