Pożar budynku w Boronowie 5.04.2009r.Dodano:

W dniu 5.04.09 około godz.3.00 doszło do wybuchu pożaru w budynku mieszkalnym w miejscowości Boronów . Po ugaszeniu pożaru wewnątrz budynku strażacy znaleźli zwłoki zamieszkałego tam mężczyzny w wieku 33 lat, który nie zdążył opuścić palącego się mieszkania. Całkowicie uległ spaleniu jeden pokój wraz z wyposażeniem oraz część stropu drewnianego.

Działania straży polegały na :

-zabezpieczenia miejsca pożaru

-podanie dwóch prądów wody w natarciu oraz jednego w obronie

-oddymieniu pomieszczeń przy pomocy agregatu oddymiającego,

-rozbiórka nadpalonych elementów stropu oraz podłogi

W akcji brały udział:

-2 zastępy JRG Lubliniec (GBART 2,5/24 i SLOp)

-2 zastępy OSP Koszęcin (GCBA 6/32 i GCBA 8.5/30)

-2 zastępy OSP Woźniki (GCBA 2,5/16 x 2)

-1 zastęp OSP Boronów (GCBA 6/32),

-Pogotowie ratunkowe

-Policja

-Pogotowie energetyczne

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!