Niewypał w Woźnikach 22.05.2012r.Dodano:

W dniu 22.05.12 około 13.30 strażacy naszej jednostki zostali skierowani do zabezpieczenia miejsca wydobycia niewypału z czasów drugiej wojny światowej. Pocisk kalibru około 65 mm znajdował się w pobliżu zabudowań w Woźnikach na ul.Solarnia. Został on wydobyty w trakcie wykonywania prac ziemnych. Miejsce zostało zabezpieczone przez patrol policji i przekazane straży pożarnej do dnia następnego, aż do przyjazdu patrolu saperskiego. Akcja zakończyła się 23.05.12 około godziny 11.00 po zabraniu pocisku przez saperów z Gliwic.

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!