Wypadek w miejscowości Woźniki 6.01.2013r.Dodano:

Dnia 6.01.12 około godziny 15:20 strażacy naszej jednostki zostali skierowani do wypadku na drodze DW-789 w miejscowości Woźniki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy stwierdzili, że zderzyły się dwa samochody osobowe Toyota Yaris oraz Seat Ibiza. Osoby podróżujące opuściły pojazdy o własnych siłach, jednak zostały zabrane przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Działania straży polegały na:

-zabezpieczeniu miejsca wypadku,

-odłączeniu akumulatorów,

-kierowaniu ruchem pojazdów,

-usunięciu pozostałości po zderzeniu.

W akcji brały udział:

- 1 zastęp JRG Lubliniec (GBARt 2,5/24)

- 2 zastępy OSP Woźniki ( GBA 2,5/16; SlRt )

- Pogotowie Ratunkowe

- Policja

- Inne służby

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!