Wypadek na trasie Cynków - Woźniki 30.08.2016Dodano:

Dnia 30.08.16 około godziny 13.50 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na trasie Cynków - Woźniki. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że samochód dostawczy marki Renault  uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowała tylko jedna osoba, która została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Działania straży polegały na:

-zabezpieczeniu miejsca zdarzenia

-odłączeniu akumulatora

-kierowaniu ruchem pojazdów

-zabezpieczeniu miejsca lądowania dla LPR

-usunięciu pozostałości po zdarzeniu.

W akcji brały udział:

- 1 zastęp JRG Lubliniec

- 2 zastępy OSP Woźniki

- Pogotowie Ratunkowe

- Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

- Policja

- inne służby

Zdjęcia w dziale GALERIA-INTERWENCJE!!!!